• przy ulicy Głogowskiej 23 w Opolu
  • almar@almar.opole.pl

77-4416500

RODZAJE PANELI TARKETT

Starfloor
Wyjątkowy sposób na nadanie domowi indywidualnego charakteru, ta zdumiewająca kolekcja desek i płytek pozwala mieszać i łączyć 4 różne Tarkett-panele-Starfloorkoncepcje w celu stworzenia własnych wzorów. Dzięki poręcznym pudełkom i samoprzylepnemu podkładowi, deski i płytki Starfloor są niezwykle łatwe w montażu i utrzymaniu.
Starfloor Vintage
Starfloor Trend
Starfloor Ceramic
Starfloor Classic

Starfloor Click
Odkryj nową kolekcję paneli i płytek Starfloor Click, stwórz piękną podłogę w mgnieniu oka!
Starfloor Click to wysokiej jakości panele i płytki winylowe, które możesz ułożyć w każdym pomieszczeniu swojego mieszkania. Dzięki mocnemu „klikanemu” systemowi montażu instalacja jest bezproblemowa.
Starfloor Click 30
Starfloor Click 50

ID Essential 30
I.D.Essential 30

Mocny, praktyczny i higieniczny, dzisiejszy winyl oferuje także nadzwyczajny wybór wzorów: od kolorów jaskrawych, abstrakcyjnych i czarno-białego, po idealne reprodukcje materiałów naturalnych, takich jak drewno czy kamień. Jest też przyjemny w dotyku, zapewniając komfort pod stopami oraz wiele rozmaitych wykończeń, dzięki czemu kontakt dotykowy z winylem odpowiada jego wyglądowi. Wytrzymały, wodoszczelny i łatwy w czyszczeniu, winyl to nowoczesna opcja nowoczesnego stylu życia.

Starfloor

Dzięki poręcznym pudełkom i samoprzylepnemu podkładowi, deski i płytki Starfloor są niezwykle łatwe w użyciu i odpowiednie do pomieszczeń wszelkich rozmiarów. Trzeba tylko zdecydować się na konkretny wzór i ułożyć deski/płytki. Prawie nic się nie marnuje, więc jest to nie tylko ekonomiczne rozwiązanie, ale także ekologiczne. Natomiast dzięki obróbce powierzchni Extreme, Starfloor jest także twarda oraz łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji.

ID Essential

- Warstwa użytkowa 0,3 m
- 50 kolorów w tym 30 nowości
- 9 opcji wykończenia powierzchni
- Technologia produkcji bez ftalatów
- Grubość całkowita 2 mm
- Łatwe czyszczenie i pielęgnacja dzięki polipropylenowej powłoce zabezpieczającej powierzchnię (TopClean™ PUR )
- Łatwa i szybka instalacja dzięki innowacyjnemu klejowi Tarkett Tarkospray

Click

Starfloor Click to wysokiej jakości panele i płytki winylowe, które możesz ułożyć w każdym pomieszczeniu swojego mieszkania. Dzięki mocnemu "klikanemu" systemowi montażu instalacja jest wyjątkowo łatwa, a efekt końcowy zachwyca. Niezależnie od tego czy planujesz renowację, czy montujesz podłogę w nowym mieszkaniu, Starfloor Click stanowi właściwy wybór. Jest to produkt bardzo odporny na użytkowanie, trwały, a wzory zostały dobrane tak, aby odpowiedzieć na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Przekonaj się sam jaki efekt daje ta podłoga i jak szybko możesz ją samodzielnie zainstalować: http://www.youtube.com/watch?v=oJjpebAUvoM