• przy ulicy Głogowskiej 23 w Opolu
  • almar@almar.opole.pl

77-4416500

Awesome Image

DRE

W ofercie drzwi DRE oferujemy drzwi wewnętrzne PREZZO w kolorze dąb piaskowy. Poniżej zdjęcia modeli 2 oraz 3 dostępne 'od ręki". Model 1 także dostępny.

Zobacz więcej
Awesome Image

PORTA

Oferujemy Państwu wysokiej klasy produkty, wyróżniające się klasycznym wzornictwem. Idealnie przystosowane do mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

Zobacz więcej
Awesome Image

POL-SKONE

Powstała w i przez ponad swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Zobacz więcej
Awesome Image

INTENSO

Intenso Doors zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych od 2006 roku. Dziesięć lat aktywności firmy na rynku stolarki otworowej umożliwia naszej firmie dostarczanie produktu o wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

Zobacz więcej
Awesome Image

HDK

Wśród oferty producenta z Raciborza znajdziemy kolekcje Pluton. Jowisz (w tym dwuskrzydłowe), Mars, Wenus oraz Uran. Są to drzwi stalowe ocieplane cechujące się funkcjonalnością, klasą i stylem.

Zobacz więcej
Awesome Image

INVADO

Wraz ze sprzedażą paneli, podłóg, drzwi z niezbędnymi akcesoriami oferujemy montaż. Zapraszamy serdecznie codziennie oprócz niedziel w godz: poniedziałek - piątek: 7.45 - 17:45 w sobotę: 7:45 - 13:45 telefon 77-4416500

Zobacz więcej
Awesome Image

ERKADO

Drzwi wewnątrzlokalowe, ramiakowe wykonane w technologii STILE, przylgowe i bezprzylgowe wkomponowują się do wnętrz i harmonizują z podłogą. Wybierz szerokość skrzydła oraz zobacz w naszym sklepie Almar Opole dostępność kolorów.

Zobacz więcej